fbpx

[29] Wordament – zlot 2015!

21.09.2015

Wordament Polska - zlot 2015

AKTUALIZACJA:

Zlot obędzie się 17.10.2015 r. (sobota) w Poznaniu od godz. 17 w knajpie Pod Niebieniem. Osoby zainteresowane proszę o potwierdzenie mailowe.

Jeśli grywasz w Wordamenta i szukasz informacji na temat zlotu – dobrze trafiłeś! (A tych, którym słowo „Wordament” nic nie mówi, odsyłam do wpisu o Wordamencie).

Ja jestem Ardenno i pod takim nickiem grywam w Wordamenta. Blog, na który trafiłeś, nie jest wprawdzie poświęcony Wordamentowi, ale postanowiłem go wykorzystać, żeby poznać innych graczy. Mam nadzieję, że zajrzy tutaj jak najwięcej osób i uda nam się spotkać razem w realu :)

Koncepcja zlotu jest na razie w powijakach. Miejsce, czas spotkania, jak i to, co będziemy robić (poza oczywiście namiętną grą w Wordamenta) – wszystko to jest do ustalenia.

Na zlocie na pewno pojawimy się ja i ŁukaszSzynik. Fajnie byłoby poznać resztę grających – i samą czołówkę, i starych wyjadaczy, i wszystkich innych, dla których dzień bez Wordamenta to dzień stracony :) Jednym słowem:

GoodShwarz, DanielWroc, orzelek2222, dziunkers, BluesyTag429, BruskTugBoat55, Marcin Makowski, beata rogulska7, Franz Maurer, Szymon Jakubowski, BELEAGUERE, arielosinki, feliksorp, Ewa Sosnowska, sarabasia2004, Elwira Cichowicz, Grzegorz 2312, Waxyhawk870, gacek ipyza, Sitek40, Maciek Kaczkowski, Janek Kloss, BitterAcid79, Monqa La Fee, Drogikum, WholesomeCrib43, Ryszard Nieski, MeduzaGaniak itd., itd. :)

– ujawnijcie się!

Wszystkich wymienionych, ale także niewymienionych zapraszam do kontaktu.

Ponieważ blog nie wydaje się najlepszym miejscem do dyskusji na temat zlotu, stworzyłem na Facebooku wydarzenie, gdzie możemy omówić szczegóły zlotu:

Wordament – zlot 2015

Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku, możemy równolegle tutaj prowadzić dyskusję, ale na pewno lepiej byłoby, gdybyśmy całość dyskusji przenieśli jedno miejsce.

Do usłyszenia na fejsie i – oby! – w realu!

komentarze 3

Ardenno, wprawdzie nas nie wymieniłeś :-) jednak jesteśmy bardzo zainteresowani złotem.
Nie mamy kont na FB.
Będziemy tu zaglądać aby być na bieżąco.

by Lechoo Wro i Siechniczanka on 27 września 2015 at 13:10. Odpowiedz #

Hej, fajnie, miło będzie Was poznać :) W takim razie tutaj będę przeklejał info, gdy coś ustalimy. Na razie na fejsie zadeklarowało się 8 osób, więc niebawem pewnie zaczniemy ustalać miejsce i czas zlotu. A Wy skąd jesteście?

by Ardenno on 27 września 2015 at 13:38. Odpowiedz #

Z Siechnic (pod Wrocławiem) :)

by Lechoo Wro i Siechniczanka on 27 września 2015 at 13:57. Odpowiedz #

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany - e-mail nie zostanie opublikowany)

(opcjonalnie)