fbpx

[32] Wordament – zlot, maj 2016

7.01.2016

Wordament Zlot 2016

Jeśli grywasz w Wordamenta i szukasz informacji na temat zlotu – dobrze trafiłeś! (A tych, którym słowo „Wordament” nic nie mówi, odsyłam do wpisu o Wordamencie).

Ja jestem Ardenno i pod takim nickiem zwyczajowo grywam w Wordamenta (obecnie, na potrzeby promocji zlotu – jako  Robimy Zlot Otwórz Ardenno PL :)). Blog, na który trafiłeś, nie jest wprawdzie poświęcony Wordamentowi, ale postanowiłem go wykorzystać, żeby pomóc w organizacji drugiego już zlotu grających w Wordamenta.

Na blogu znajdziesz relację z pierwszego zlotu w Wordamenta, a poniżej szczegóły kolejnego już zlotu.

 

Zlot #2 graczy w Wordamenta

Zlot odbędzie się 28–29 maja 2016 r. (sobota–niedziela) w Szkockim Ranczu (pod Płońskiem k. Warszawy).

Wszyscy uczestnicy zlotu mają zapewniony nocleg z soboty na niedzielę oraz pełne wyżywienie. W ramach zlotu planowane są pierwsze nieoficjalne polskie mistrzostwa Wordamenta ;) Czy ktoś pokona Szynika? Oto jest pytanie ;)

Poza tym, jeśli pogoda dopisze, będzie grill, a dla dzieci:

  • Wyjątkowy program z animatorem
  • Poranek z Disneyem – bajki i filmy familijne dla dzieci
  • Kącik „Małego Artysty” – wykonywanie prac plastycznych
  • Warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni dla Najmłodszych

Tutaj znajduje się pełna oferta Szkockiego Rancza przygotowana specjalnie na potrzeby zlotu (plik DOCX).

Koszt przedstawionej oferty Szkockiego Rancza wynosi 269 zł od osoby (dzieci do 3 lat – bezpłatnie. Dzieci 4–12 lat – 50% ceny dorosłych).

Nie jest to wprawdzie supertania oferta, ale po wielu godzinach poszukiwań miejsca na zlot oferta Szkockiego Rancza wydała się mimo wszystko najlepszą propozycją (o tym, że spotkanie w knajpie przy piwku nie sprawdziło się najlepiej, pisałem przy okazji relacji z pierwszego zlotu wordamentowców).

 

Jak potwierdzić udział w zlocie?

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w zlocie (mam nadzieję, że tak!) – daj znać: w komentarzu, mailowo lub telefonicznie pod nr. 509-575-414 (tak byłoby najlepiej).

Do końca lutego musimy potwierdzić dokładną liczbę uczestników zlotów. Później rezerwacje również będą możliwe, ale jeśli Szkockie Ranczo wyprzeda wszystkie noclegi, to siłą rzeczy nie będzie już możliwości przenocowania na miejscu (co nie znaczy, że nie zachęcamy mimo wszystko do przyjazdu i udziału w samym zlocie!).

Wszystkie dyskusje na temat zlotu prowadzimy na Facebooku, na stronie poświęconej właśnie jego organizacji:

Wordament – zlot 2016

Mam nadzieję, że będziesz mógł też wziąć udział i że spotkamy się w realu :)

komentarzy 12

Hej! Fajna inicjatywa. Nie mam fejsa, ale będę śledził. Pzdr.

by KlausKynast on 7 stycznia 2016 at 18:55. Odpowiedz #

Hej, fajnie, że tu trafiłeś! Kojarzę Cię z czołówki wyników, zawsze masz całkiem sporo słów :)

Dostępna jest już ankieta na temat zlotu: http://goo.gl/forms/6Sl9HXcyRf. Z góry dzięki za jej wypełnienie. To oczywiście nie jest żadna deklaracja co do udziału w zlocie, ale ankieta pomoże nam ustalić oczekiwania co do miejsca i terminu zlotu.

by Ardenno on 8 stycznia 2016 at 20:31. Odpowiedz #

Inicjatywa ok. Z ciekawością dowiem się jak natrzaskać sto słów. Nie posiadam fejsa -:)

by BonkersGolem09 on 7 stycznia 2016 at 20:34. Odpowiedz #

Hej, chętnie pokażę na żywo te 100 słów ;)

Dostępna jest już ankieta na temat zlotu: http://goo.gl/forms/6Sl9HXcyRf. Z góry dzięki za jej wypełnienie. To oczywiście nie jest żadna deklaracja co do udziału w zlocie, ale ankieta pomoże nam ustalić oczekiwania co do miejsca i terminu zlotu.

by Ardenno on 8 stycznia 2016 at 20:32. Odpowiedz #

Łukasz. Super ankieta. Szacun.

by Lechoo on 9 stycznia 2016 at 14:06. Odpowiedz #

Lepiej późno niż wcale;) Fajna inicjatywa, jakby zlot był w okolicy Krakowa to chętnie dołączę:)

by Ev on 20 lutego 2016 at 10:31. Odpowiedz #

Cześć,

Ja jeszcze nie dołączę,, ale życzę Wam super zabawy i 160 słów;)

P. Zresztą nie mam czasu grać w Wordament :D

Pozdrawiam wszystkich

by GoodShwarz on 29 lutego 2016 at 22:09. Odpowiedz #

Tutaj DON SHAQADEEMAZ.
Bardzo cieszę się, że macie takie pomysły, jak zlot, czy próby odnalezienia się w realu. Też nieraz zastanawiałem się, czym zajmuje się mój idol LukaszSzynik, CZY ON W OGÓLE ISTNIEJE :D !?, albo czy Opos Syberyjski faktycznie jest z Ukrainy…
Trochę mi do Was daleko (jestem z Pomorza). Dodatkowo trochę mam problem z czasem, ale gorąco kibicuję, aby jak najwięcej osób znalazło się na zlocie!!!
Jestem też pod wielkim wrażeniem Waszych wyników. Ja nie mogę przebić się do takich osiągnięć… Chociaż ostatnio zdecydowaną większość gier kończę w pierwszej 10., to jednak wyniki sprzed ponad roku (gdy zaczynałem) powodują, że niecałe 50% gier skończyłem wśród dziesięciu najlepszych, a wygrałem niespełna 2% gier, w których brałem udział. Szału nie ma, ale będę deptał Wam po piętach i starał się coraz bardziej!!! Gra jest ekstra, sami wiecie!!! POWODZENIA WSZYSTKIM GRACZOM!!!

by Piotr on 27 marca 2016 at 14:25. Odpowiedz #

Siema Don!
Twój idol istnieje,na fejsie,w wydarzeniu „Wordament-zlot,maj 2016” możesz obejrzeć jak robi 2214pkt. ,chociaż czasy jego absolutnej dominacji już się skończyły.Ardenno szaleje, BruskTugBoat55 wraca do swojej dawnej formy a BluesyTag429 rośnie w oczach,no i jeszcze ten DobryCzarny,ale nie dam się tak łatwo,146 słów jeszcze nkt nie pobił:)Też często,tak jak ty,zastanawiałem się kim są ci ludzie,z którymi rywalizuję,szczególnie ci z czołówki.Na szczęście do naszej paczki zapalonych wordamentowców dołączył Ardenno i dzięki jego determinacji mamy zlot.Szkoda,ze nie dasz rady,mają być 22 osoby(łącznie z dziećmi),także nezła ekipa.Pozdrawiam i życzę wesołego zająca:)

by Łukasz on 27 marca 2016 at 17:58. Odpowiedz #

Cześć, dzięki za komentarz. Szkoda, że nie wpadniesz na zlot. Jakby coś się zmieniło, daj znać!

by Ardenno on 29 marca 2016 at 11:58. Odpowiedz #

Hej! :) Tu Piotrek, aka Seal Blackfyre :) W zlocie udziału z różnych przyczyn wziąć nie mogę (może innym razem!), ale ujawniam się, żeby dać znać, że inicjatywę widzę, doceniam i popieram :) Stosunkowo często okupuję górną część listy wyników, więc aż wstyd się nie odezwać i udawać, że nie widzę będącego tuż nade mną Ardenno, zapraszającego na zlot :) Pozdrawiam i do zobaczenia! Póki co – w Wordamencie ;)

by Piotrek on 11 kwietnia 2016 at 03:43. Odpowiedz #

Hej,

dzięki za komentarz. Szkoda, że Cię nie będzie. Może przy kolejnym zlocie będzie okazja się poznać :)

by Ardenno on 12 kwietnia 2016 at 19:37. Odpowiedz #

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany - e-mail nie zostanie opublikowany)

(opcjonalnie)